Facebook reklama

Reklama Facebook socialiniame tinkleMes rūpinamės, kad visi aktyvūs reklamos būdai pasiektų keliamus tikslus. Dėl vis didėjančio informacijos srauto įprastinė komunikacija pasiekia vis mažiau tikslinių vartotojų. Siekiant realių įmonės tikslų, socialinių tinklų reklama yra galingas komunikacijos su esamais ir naujais klientais įrankis.

Strategija

Parengiame jūsų verslo tikslus atitinkančią socialinių tinklų strategiją ir garantuojame sėkmingą bei skaidrų jos įgyvendinimą

Facebook reklama. Websol

Komunikacija

Parengiame profesionalią strategiją socialinių tinklų komunikacijos kampanijoms,  kuriame kūrybišką tekstinį turinį ir vizualinę dalį bei bendraujame su auditorija.

Facebook reklama. Websol

Reklama

Mes rūpinamės, kad reklama pasiektų keliamus tikslus. Facebook socialinio tinklo reklama yra galingas įrankis pritraukti tikslinę auditoriją.

Jūs privalote būti matomi savo klientamsSusisiekite su tiksline auditorija bei padidinkite pardavimus

Tai didžiausias pasaulyje socialinis tinklas

Facebook yra didžiausias socialinis tinklas pasaulyje.

Šiuo metu pasaulyje yra 2,07 mlrd. aktyvių Facebook vartotojų, kurie bent kartą per mėnesį prisijungia prie šio socialinio tinklo, o kiekvienais metais šis tinklas padidėja 13%.

Europoje kiekvieną mėnesį prie Facebook prisijungia daugiau negu 307 mln. unikalių vartotojų.

Lietuvoje yra 1.5 mln. Facebook tinklo vartotojų, kas sudaro 50% visos populiacijos. Šis tinklas leis pasiekti visus šiuos žmones.

Tarp jų tikrai yra jūsų potencialūs klientai. Ir mūsų tikslas yra – juos pasiekti.

Jums svarbus kiekvienas klientas. Facebook įgalina pasiekti individualią auditoriją kiekvienam jūsų produktui ar paslaugai.

Jūs galite pasirinkti reklaminės kampanijos auditoriją pagal lytį, amžių, vietovę, pomėgius, elgseną, kalbą, išsilavinimą, pareigas ar net šeimyninį statusą.

Esamus klientus jūs galite pasiekti su individualioms auditorijomis (angl. custom audience) skirtomis priemonėmis.

Visi verslai sėkmingai išnaudoja Facebook reklamas. Jūs privalote būti matomi savo klientams.

Svarbiausia – apsibrėžti kokį rezultatą norite pasiekti. Įgyvendinimu pasirūpinsime mes.

Minimalus Facebook reklamos dienos biudžetas yra 1€. Tačiau net su tokiu biudžetu jūs galite pradėti reklamines kampanijas Facebook socialiniame tinkle ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Tokiu būdu, skiriant bent 30€ per mėnesį , jūs pasieksite dešimtis ar šimtus tūkstančių klientų. Pasitelkus profesionalų pagalbą net su nedideliu biudžetu galima sėkmingai pritraukti naujų klientų jūsų verslui.

Reklama Facebook socialiniame tinkle leidžia greitai ir efektyviai kontroliuoti reklamos kampanijas ir įvertinti jų efektyvumą.

Svarbiausi reklaminės kampanijos efektyvumo rodikliai:

  • Parodymų skaičius (angl. impressions) – kiek kartų skelbimas buvo parodytas unikaliems vartotojams (reach)
  • Paspaudimų skaičius (angl. clicks) – kiek kartų buvo paspausta ant skelbimo ar kiti veiksmai (komentarai, pasidalinimai ar like mygtuko paspaudimai)
  • Reklamos sąnaudos – vidutinė paspaudimo kaina (angl. cost per click – CPC), kaina už tūkstantį parodymų (cost per 1’000 impressions), kainą už veiksmų atlikimą (cost per conversion).

Facebook reklaminė kampanijaJūsų verslo rinkodarą perkels į akivaizdžiai geresnį ir aukštesnį lygį

20 %

Tikslų nustatymas

40 %

Tikslinės auditorijos nustatymas

60 %

Reklaminių skelbimų parengimas

80 %

Kampanijos vykdymas

100 %

Analizė ir tikslų įvertinimas